MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE
EKRAN KARARTMAYA HAYIR AKP, 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin ardından FETÖ ile mücadele için çıkardığı OHAL’i muhalif kesimleri susturmak için kullanmaktadır. Hayatın Sesi TV`ye resmi bildirim yapılmaksızın TÜRKSAT’tan çıkarılarak karartma uygulanmıştır. Hayatın Sesi ile birlikte aralarında Azadi TV, Jiyan TV, Van TV, TV10, Denge TV ve Zarok TV’nin de olduğu 12’ye yakın TV ve radyo yayınının durdurulduğu belirtilmektedir. Her koşulda basın özgürlüğünü savunan EMO olarak FETÖ ile hiçbir bağlantısı olmayan emekçilerin sesi Hayatın Sesi TV başta olmak üzere medyaya yönelik karartma girişimlerini protesto ediyoruz. 0
TEDAŞ ÜZERİNDE KADRO OYUNLARINA HAYIR! Elektrik Mühendisleri Odası ile Enerji, Sanayi ve Maden Kamu Emekçileri Sendikası ortak bir yazılı açıklama yaparak, TEDAŞ`ta çalışan 400`e yakın deneyimli personelin görevlerinden alınarak Devlet Personel Başkanlığı havuzuna gönderilmesine tepki gösterdi. Açıklamada TEDAŞ`ın hukuka aykırı olarak özelleştirme kapsamında tutulduğu ve çalışanlara özelleştirme prosedürü uygulamasının da hukuka ve kamu yararına aykırı olduğu vurgulandı. Açıklamanın tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 0
ÖRGÜTÜMÜZE, MESLEĞİMİZE, HALKIMIZA VE ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ TMMOB; 19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü nedeniyle yaptığı açıklamada; ülkenin içine sürüklendiği savaş ve baskı atmosferine rağmen; gericiliğin alt edildiği, bilim ve tekniğin aydınlattığı başka bir Türkiye için mücadeleye kararlılıkla devam etme mesajı verdi. TMMOB 19 Eylül’ü; doğa, kentler ve yaşam alanlarının yağmasına karşı Artvin Cerattepe’de halkla dayanışma içinde karşılayacak. Basın açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 0
ENERJİDE SAAT BİLMECESİ Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 9. Dönem Yönetim Kurulu, yaz saatinin kalıcı hale getirilmesiyle tasarruf sağlanamayacağına, hanelerin elektrik faturalarının artacağına dikkat çekti. Yaz ve kış saati uygulamasının devam etmesini öneren ve saat dilimlerinin yeniden değerlendirilmesini isteyen EMO`nun konuya ilişkin bilgi ve değerlendirmelerini içeren açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 0
FETÖ MÜCADELESİ ARAPSAÇINA DÖNDÜ! Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 9. Dönem Yönetim Kurulu, FETÖ mücadelesi kapsamında Cemaat ile ilgisi olmayan demokrat ve yurtsever insanların da tasfiye edilmesine tepki gösteren yazılı bir açıklama yaptı. EMO’ nun Hasan Balıkçı Onur Ödülü`ne değer gördüğü Prof. Dr. Onur Hamzaoğlu ve tüm demokrat insanların haklarının iade edilmesi istendi. Açıklamanın tam metnine yazımızın devamından erişebilirsiniz. 0Etkinlikler

Ekim 2016

PTS

SL

ÇRŞ

PRŞ

CUM

CTS

PAZ

41

 10 

 11 

 12 

 13 

 14 

 15 

 16 

42

 17 

 18 

 19 

 20 

 21 

 22 

 23 

43

 24 

 25 

 26 

 27 

 28 

 29 

 30 

44

 31 

 01 

 02 

 03 

 04 

 05 

 06 

45

 07 

 08 

 09 

 10 

 11 

 12 

 13 

46

 14 

 15 

 16 

 17 

 18 

 19 

 20 

47

 21 

 22 

 23 

 24 

 25 

 26 

 27 

48

 28 

 29 

 30 

 01 

 02 

 03 

 04 

 

Bilgi Edinme

Kendi adınıza
(Bireysel / Gerçek Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu


Kurumunuz adına
(Tüzel Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu

 

e-Liste

Odamız duyurularının düzenli olarak e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız;
Lütfen adınızı ve e-posta adresinizi giriniz.

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

  • Haberler
  • Duyurular
  • Oda Görüşleri/Raporlar
  • Basın Açıklamaları
  • Yazılı Basında
  • Görsel Basında
  • Basından
  • Yitirdiklerimiz
  • Tümü

DÜZCE VALİLİĞİ’NE DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ 17.10.2016

    

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Temsilciliği Heyeti tarafından 17 Ekim 2016 Pazartesi günü makamında ziyaret edildi.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ GEBZE TEMSİLCİLİĞİNDE DÜZENLENDİ 14.10.2016

    

MİSEM Kapsamında `YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi` 12-14 Ekim 2016 tarihlerinde Gebze Temsilciliğimizde düzenlendi.

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 07.10.2016

    

MİSEM Kapsamında ‘Katodik Koruma Eğitimi` 05-07 Ekim 2016 tarihlerinde Şubemizde gerçekleştirildi.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZCE TEMSİLCİLİĞİNDE DÜZENLENDİ 30.09.2016

    

MİSEM Kapsamında `YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi` 28-30 Eylül 2016 tarihlerinde Düzce Temsilciliğimizde düzenlendi.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 28.09.2016

    

Misem Kapsamında `Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi`26-28 Eylül 2016 tarihlerinde Şubemizde gerçekleştirildi.

HUKUKSUZ BİR ŞEKİLDE GÖZALTINA ALINAN MESLEKTAŞLARIMIZ DERHAL SERBEST BIRAKILMALIDIR 26.09.2016

    

Sakarya Üniversitesi’nde görev yapan TMMOB üyesi, öğretim görevlisi üç meslektaşımız; Senem Doyduk, Serhat Ulubay ve Emre Demirtaş` ın gözaltına alınması ile ilgili 26 Eylül 2016 Pazartesi günü Mimarlar Odası Tarihi binada basın açıklaması gerçekleştirildi.

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 23.09.2016

    

MİSEM Kapsamında `Trafo Merkezleri(36 KV` a Kadar) Tasarımı Eğitimi` 22-23 Eylül 2016 tarihlerinde Gebze Temsilciliğimizde düzenlendi.

Tüm Haberler 

EMO KOCAELİ ŞUBESİ AKADEMİ HASTANESİ PROTOKOLÜ VE SAĞLIK SEMİNERİ‏ 08.12.2014

    

GELENEKSEL YIL SONU GECESİ 04.12.2014

    

Odamızın kuruluşunun 60. yılının geleneksel gecesi 6 Aralık 2014 Cumartesi günü Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleştirilecektir.

SAĞLIK SEMİNERLERİ HK. 22.11.2014

    

EMO ASANSÖR A TİPİ MUAYENE KURULUŞU OLMA TARTIŞMALARI YEREL ÇALIŞTAYI DÜZENLENİYOR 12.11.2014

    

22 Kasım 2014 Cumartesi günü Ankara`da yapılacak `A Tipi Muayene Kuruluşu` Çalıştayına yönelik olmak üzere şubemiz tarafından `EMO Asansör A Tipi Muayene Kuruluşu Olma Tartışmaları Yerel Çalıştayı` düzenlenecektir. `EMO Asansör A Tipi Muayene Kuruluşu Olma Tartışmaları Yerel Çalıştayı` 15 Kasım Cumartesi günü saat 14.00` da Teksif-İş Sendikası Seminer Salonu` nda düzenlenecektir.

ŞENGAL YARDIM BEKLİYOR! 21.08.2014

    

IŞİD saldırılarından kaçan ve Şengal’den Türkiyeye göç eden, çok zor şartlar altında yaşamaya çalışan Ezidiler için yardım kampanyası organizasyonu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından organize edilmektedir. Kampanya çerçevesinde bebek maması, çocuk bezi, kadın pedi başta olmak üzere yastık, battaniye, yatak, çadır, temizlik malzemesi, oyuncak, kadın-erkek iç çamaşırı, çocuk kıyafeti malzemeleri toplanacaktır. Yardım malzemelerinin Şubemize ulaştırılması gerekmektedir.

GELENEKSEL ŞUBE PİKNİĞİ 18.08.2014

    

Şubemizin Geleneksel Pikniği 7 Eylül Pazar günü Sapanca Şelale Alabalık ve Piknik Tesisleri‘nde yapılacaktır. Doğa eşliğinde keyifli ve sürprizlerle dolu pikniğimize tüm üyelerimiz davetlidir.

SİVAS KATLİAMI 21. YILDÖNÜMÜNDE PROTESTO EDİLECEK 02.07.2014

    

Sivas Katliamı Kocaeli`nde de yapılacak yürüyüş ile kınanacak. Sivas Katliamının sorumlularının yargılanması ve hesap sorulması vurgusuyla düzenlenecek yürüyüş etkinliği saat 18.00` da İzmit Merkez Bankası` nın önünden başlayıp, Cumhuriyet Parkı` nda yapılacak basın açıklaması ile sona erecek.

Tüm Duyurular 

FETÖ MÜCADELESİ ARAPSAÇINA DÖNDÜ! 20.09.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 9. Dönem Yönetim Kurulu, FETÖ mücadelesi kapsamında Cemaat ile ilgisi olmayan demokrat ve yurtsever insanların da tasfiye edilmesine tepki gösteren yazılı bir açıklama yaptı. EMO’ nun Hasan Balıkçı Onur Ödülü`ne değer gördüğü Prof. Dr. Onur Hamzaoğlu ve tüm demokrat insanların haklarının iade edilmesi istendi. Açıklamanın tam metnine yazımızın devamından erişebilirsiniz.

ENERJİDE SAAT BİLMECESİ 19.09.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 9. Dönem Yönetim Kurulu, yaz saatinin kalıcı hale getirilmesiyle tasarruf sağlanamayacağına, hanelerin elektrik faturalarının artacağına dikkat çekti. Yaz ve kış saati uygulamasının devam etmesini öneren ve saat dilimlerinin yeniden değerlendirilmesini isteyen EMO`nun konuya ilişkin bilgi ve değerlendirmelerini içeren açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO’DAN YURTTAŞLARA UYARI: ÇİFTE GÜVENLİK UYGULAMALARI KULLANIN 07.04.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi; Türkiye’de milyonlarca yurttaşın kimlik bilgilerinin sızmasının ardından yaşanan güvenlik zafiyeti nedeniyle acil olarak yeni bir güvenlik sistemine geçilmesini istedi. Ülkemizde kişisel verilerin güvenliği konusunda zafiyetten öte ciddiyetsizlik yaşandığına dikkat çeken EMO; yurttaşlara bankacılık sistemi başta olmak üzere işlemlerde çift güvenlik sistemleri kullanmaları uyarısında bulundu. Açıklamanın tam metnine yazımızın devamından erişebilirsiniz.

CERATTEPE DİRENİŞİ’NE YAPILAN MÜDAHALEYİ KINIYORUZ 19.02.2016

    

Artvin’in Kafkasör Yaylası’nda altın ve bakır madeni bulunan Cerattepe Bölgesi’ne mahkemenin keşfini dahi beklemeden girmeye çalışan şirketin araçlarına karşı halkın gösterdiği direnişi destekliyoruz. “Herkes sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkına sahiptir” denilerek Anayasal güvence altına alınmış haklarını kullanan bölge halkına karşı yapılan saldırıyı kınıyoruz. Yine Anayasa’ya göre insanların sağlıklı yaşam hakkını ve çevreyi korumak bizatihi devletin göreviyken, devlet gücünü elinde bulunduran iktidarın bu görevini yerine getirmek bir yana yaşam haklarına sahip çıkan insanlarımızı hedef alan müdahaleleri kabul edilemez.

KATLİAMLARI DURDURUN 18.02.2016

    

Şubemiz, Ankara`da yaşanan saldırıyla ilgili bir basın açıklaması yaparak, can güvenliğini sağlayamayan yetkilileri istifaya çağırdı. Yaşamını kaybeden yurttaşlarımızın yakınları ve tüm halkımıza başsağlığı dileğinde bulunulan açıklamada, `Arkasında hangi güç yer alırsa alsın, insanları hedef alan terör eylemlerinin haklı hiçbir nedeni olamaz` denildi. Basın açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

KAYIPKAÇAĞI YÜKSEK ŞİRKETLERE `AFERİN` DÜZENLEMESİ YARGIDA 09.02.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), imtiyazlı statü yaratarak kayıp-kaçak oranı yüksek dağıtım şirketlerini ödüllendiren ve kullanıcıların aleyhine hükümler içeren Dağıtım Sistemindeki Kayıpların Azaltılmasına Dair Tedbirler Yönetmeliği`ne karşı dava açtı. EMO`nun açtığı davaya ilişkin ayrıntılı bilgilerin yer aldığı basın bültenine yazımızın devamından erişebilirsiniz.

AKKUYU ANLAŞMASI`NI FESİH ÇAĞRISI 17.12.2015

    

EMO, Rusya ile yapılan Nükleer Santral Anlaşması`nı iptal koşulları açısından inceledi…

Tüm Basın Açıklamaları 

Kayıt Yok

1950 ADAPAZARI DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 19240 SİCİL NOLU ÜYESİ MUHARREM ŞENGEL İSTANBUL DEVLET MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK AKADEMİSİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (03.03.2014) 03.03.2014

    

1955 ÜSKÜDAR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 8971 SİCİL NOLU ÜYESİ ALİ SAFFET GÜVEN İSTANBUL DEVLET MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK AKADEMİSİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (06.11.2013) 06.11.2013

    

1955 YENİKÖY DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 15290 SİCİL NOLU ÜYESİ MEHMET AYAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KOCAELİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (28.10.2013) 28.10.2013

    

1976 GÖLCÜK DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 42646 SİCİL NOLU ÜYESİ DEVRİM YAVUZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (19.09.2013) 19.09.2013

    

1946 ZONGULDAK DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 16472 SİCİL NOLU ÜYESİ BAYRAM ENŞİCİ YILDIZ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (24.04.2013) 24.04.2013

    

1936 ESKİŞEHİR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 1893 SİCİL NOLU ÜYESİ ALEV KAPLANGI İSTANBUL TEKNİK OKULU TEKNİK OKUL FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (30.03.2012) 30.03.2012

    

1945 İZMİR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 19191 SİCİL NOLU ÜYESİ ÖNER TUNA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (10.11.2010) 10.11.2010

    

Tüm Yitirdiklerimiz 

DÜZCE VALİLİĞİ’NE DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ 17.10.2016

    

Düzce Valisi Zülkif Dağlı, Düzce Temsilciliği Heyeti tarafından 17 Ekim 2016 Pazartesi günü makamında ziyaret edildi.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ GEBZE TEMSİLCİLİĞİNDE DÜZENLENDİ 14.10.2016

    

MİSEM Kapsamında `YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi` 12-14 Ekim 2016 tarihlerinde Gebze Temsilciliğimizde düzenlendi.

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 07.10.2016

    

MİSEM Kapsamında ‘Katodik Koruma Eğitimi` 05-07 Ekim 2016 tarihlerinde Şubemizde gerçekleştirildi.

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZCE TEMSİLCİLİĞİNDE DÜZENLENDİ 30.09.2016

    

MİSEM Kapsamında `YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi` 28-30 Eylül 2016 tarihlerinde Düzce Temsilciliğimizde düzenlendi.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 28.09.2016

    

Misem Kapsamında `Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi`26-28 Eylül 2016 tarihlerinde Şubemizde gerçekleştirildi.

HUKUKSUZ BİR ŞEKİLDE GÖZALTINA ALINAN MESLEKTAŞLARIMIZ DERHAL SERBEST BIRAKILMALIDIR 26.09.2016

    

Sakarya Üniversitesi’nde görev yapan TMMOB üyesi, öğretim görevlisi üç meslektaşımız; Senem Doyduk, Serhat Ulubay ve Emre Demirtaş` ın gözaltına alınması ile ilgili 26 Eylül 2016 Pazartesi günü Mimarlar Odası Tarihi binada basın açıklaması gerçekleştirildi.

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 23.09.2016

    

MİSEM Kapsamında `Trafo Merkezleri(36 KV` a Kadar) Tasarımı Eğitimi` 22-23 Eylül 2016 tarihlerinde Gebze Temsilciliğimizde düzenlendi.


Çok Okunanlar


HUKUKSUZ BİR ŞEKİLDE GÖZALTINA ALINAN MESLEKTAŞLARIMIZ DERHAL SERBEST BIRAKILMALIDIR

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZCE TEMSİLCİLİĞİNDE DÜZENLENDİ

YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ GEBZE TEMSİLCİLİĞİNDE DÜZENLENDİ

DÜZCE VALİLİĞİ’NE DÜZCE TEMSİLCİLİĞİ TARAFINDAN ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KATODİK KORUMA EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

TRAFO MERKEZLERİ TASARIMI EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

ŞUBE DANIŞMA KURULU 2. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İletişim Bilgileri

İletişim Formu

EMO KOCAELİ ŞUBESİ

Adres:

ÖMERAĞA MAH. ANKARA CAD. NACİ GİRGİNSOY SOK. NO:15/3-4 İZMİT - KOCAELİ

Telefon:

+90 262 3254122

Faks:

+90 262 3245456

GSM:

+90 530 7730954

GSM:

+90 530 7730955

e-posta:

Test-Ölçüm Merkezi
Telefon: +90 312 4253272
Faks: +90 312 4173818


Adınız: 

e-Posta: 

İletiniz: 

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2016 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri