MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE
KMO’YA AÇILAN DAVAYA EMO DA MÜDAHİL OLDU Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın suç duyurusu üzerine TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu’nun görevden alınması yönünde açılan davanın ikinci duruşması 10 Temmuz 2017 tarihinde Ankara Adliyesi Ek Binası’nda gerçekleştirildi. TMMOB ve odaları üzerinde vesayet kurulmasına karşı verilen mücadele kapsamında duruşmaya TMMOB ve bağlı odalarının yöneticileri de katıldı. Duruşmada TMMOB ile birlikte aralarında EMO’nun da bulunduğu 16 odanın feri müdahil... 0
AKREDİTASYON DENETİMİ TAMAMLANDI EMO 45. Olağan Genel Kurulu`nda alınan karar gereğince sürdürülen akreditasyon çalışmalarında; elektrik tesisat kontrolü, topraklama ölçümleri, paratoner tesisatları, asansör ve toprak özgül direnci konularını kapsayan akreditasyona ilişkin Türkiye Akreditasyon Kurumu tarafından yapılan saha ve büro denetim süreci tamamlandı. Takip denetimi gerektiren uygunsuzluk bulunmadı. Takibe gerek olmayan bulgulara ilişkin dokümanların da eklenmesinin ardından akreditasyon süreci tamamlanacak. 0
A TİPİ MUAYENE KURULUŞU İÇİN AKREDİTASYON DENETİMİ Genel Kurul kararı kapsamında EMO’nun A Tipi Muayene Kuruluşu olmasına yönelik Türk Akreditasyon Kurumu`nca saha ve dosya denetim süreci başladı. EMO Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yeşil, A Tipi Muayene Kuruluşu ve Norm Geliştirme Merkezi’ne ilişkin çalışmalar hakkında bilgi verdi. TÜRKAK Başdenetçisi Mehmet Çetin, odaların akreditasyon, uygunluk değerlendirme programı hazırlıkları ve norm belirleme çalışmalarının önemli ve yol gösterici olabileceğini ifade etti. 0
TMMOB’NİN ASGARİ ÜCRET MÜCADELESİ TMMOB ve SGK arasında kayıtdışı çalışmayı önlemek üzere imzalanan ve ancak iki taraflı anlaşma ile kaldırılabilecek olan Asgari Ücret Protokolü, SGK tarafından tek taraflı olarak feshedildi. Bu duruma tepki gösteren TMMOB; mühendis, mimar ve şehir plancısına yönelik Asgari Ücret Protokolü’nün kaldırılmasına karşı kampanya başlattı. Olmayan mevzuat değişikliklerini ileri sürerek TMMOB’nin asgari ücret belirleme ve bu asgari ücretin altında bildirim yapılmamasına yönelik protokol hükümlerinin kaldırılmak istemesine tepki gösteren TMMOB Yönetim Kurulu Başkanı Emin Koramaz, bu yanlış adımdan dönülmesi için çağrı yaptı. 0
ELEKTRİKTE ŞİRKETLERE “EVET”, YURTTAŞA “HAYIR” DÜZENİ Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, elektrik fiyat tarifesiyle ilgili basın açıklaması yaparak, TETAŞ’ın kayıp ve kaçak enerji için dağıtım şirketlerine yapacağı satışlarda getirdiği fiyat indiriminin yurttaşlara yansıtılmadığını belirtti. Elektrik faturalarından kesilen TRT payının sanayiciler için kaldırılırken, yurttaşların ödemeyi sürdüreceğine dikkat çeken EMO, TRT’nin son 1 yıldır sadece bilgisayar ve cep telefonu üzerinden sağladığı bandrol gelirinin 610 milyon TL’ye ulaştığını bildirdi. Şubemizin açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 0Etkinlikler

Temmuz 2017

PTS

SL

ÇRŞ

PRŞ

CUM

CTS

PAZ

29

 17 

 18 

 19 

 20 

 21 

 22 

 23 

30

 24 

 25 

 26 

 27 

 28 

 29 

 30 

31

 31 

 01 

 02 

 03 

 04 

 05 

 06 

32

 07 

 08 

 09 

 10 

 11 

 12 

 13 

33

 14 

 15 

 16 

 17 

 18 

 19 

 20 

34

 21 

 22 

 23 

 24 

 25 

 26 

 27 

35

 28 

 29 

 30 

 31 

 01 

 02 

 03 

36

 04 

 05 

 06 

 07 

 08 

 09 

 10 

 

Bilgi Edinme

Kendi adınıza
(Bireysel / Gerçek Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu


Kurumunuz adına
(Tüzel Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu

 

e-Liste

Odamız duyurularının düzenli olarak e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız;
Lütfen adınızı ve e-posta adresinizi giriniz.

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

  • Haberler
  • Duyurular
  • Oda Görüşleri/Raporlar
  • Basın Açıklamaları
  • Yazılı Basında
  • Görsel Basında
  • Basından
  • Yitirdiklerimiz
  • Tümü

SAKARYA TEMSİLCİLİK HEYETİMİZCE SAKARYA VALİSİ ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 24.07.2017

    

Sakarya Temsilcilik Heyetimiz 24 Temmuz 2017 Pazartesi günü yeni göreve başlayan Sakarya Valisi İbrahim Balkanlıoğlu ‘na hayırlı olsun ziyaretine gitti. TMMOB Bileşenlerinin temsilcilerininde katıldığı ziyarete Temsilcimiz Halil Atay ve Temsilci Yardımcımız Şamil Aykut katıldı.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 19.07.2017

    

MİSEM kapsamında düzenlenen Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 19-20-21 Temmuz 2017 tarihlerinde Şubemizde yapıldı. MİSEM Eğitmeni N. Cahit Gençer tarafından verilen eğitime 15 üyemiz katılım sağladı.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ İZAYDAŞ`I ZİYARET ETTİ. 14.07.2017

    

14 Temmuz 2017 tarihinde Şube Yönetim Kurulu, İzaydaş Genel Müdürü Muhammet Saraç`i makamında ziyaret etti. Kurum çalışanları üyelerimizin meslekte 25. yılını dolduran Gülay Şerit, Engin Uzun ve 30. yılını dolduran Salih Deveci`ye plaketleri takdim edildi.

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİMİZDE ÜYELERİMİZİN MESLEKTE ONUR YILI PLAKETLERİ VERİLİYOR. 14.07.2017

    

14.07.2017 tarihinde Sakarya Temsilciliğimizde üyelerimizden 18260 Sicil Numaralı üyemiz İhsan Canaz ve 37937 Sicil Numaralı üyemiz Ahmet Mithat Cunbul plaketleri verildi.

BEP TR II ORYANTASYON EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 13.07.2017

    

13.07.2017 tarihinde BEP TR II Oryantasyon Eğitimi Şubemizde gerçekleştirildi.

BRITISH TOWN KURUMUNDAN ŞUBEMİZE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 11.07.2017

    

11.07.2017 tarihinde British Town kurumunda Şubemize ziyaret gerçekleştirildi.

TMMOB İKK OLARAK SGK PROTOKOLÜ İPTALİ HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI. 06.07.2017

    

TMMOB ve SGK arasında imzalanan Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının ücretli çalıştıkları sektörlerde kayıt dışı istihdamı önlemeye hizmet eden işbirliği protokolünün SGK tarafından tek taraflı fesih edilmesi ile ilgili basın açıklaması Mimarlar Odası Tarihi Bina da TMMOB İKK olarak yapıldı.

Tüm Haberler 

EMO KOCAELİ ŞUBESİ AKADEMİ HASTANESİ PROTOKOLÜ VE SAĞLIK SEMİNERİ‏ 08.12.2014

    

GELENEKSEL YIL SONU GECESİ 04.12.2014

    

Odamızın kuruluşunun 60. yılının geleneksel gecesi 6 Aralık 2014 Cumartesi günü Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleştirilecektir.

SAĞLIK SEMİNERLERİ HK. 22.11.2014

    

EMO ASANSÖR A TİPİ MUAYENE KURULUŞU OLMA TARTIŞMALARI YEREL ÇALIŞTAYI DÜZENLENİYOR 12.11.2014

    

22 Kasım 2014 Cumartesi günü Ankara`da yapılacak `A Tipi Muayene Kuruluşu` Çalıştayına yönelik olmak üzere şubemiz tarafından `EMO Asansör A Tipi Muayene Kuruluşu Olma Tartışmaları Yerel Çalıştayı` düzenlenecektir. `EMO Asansör A Tipi Muayene Kuruluşu Olma Tartışmaları Yerel Çalıştayı` 15 Kasım Cumartesi günü saat 14.00` da Teksif-İş Sendikası Seminer Salonu` nda düzenlenecektir.

ŞENGAL YARDIM BEKLİYOR! 21.08.2014

    

IŞİD saldırılarından kaçan ve Şengal’den Türkiyeye göç eden, çok zor şartlar altında yaşamaya çalışan Ezidiler için yardım kampanyası organizasyonu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından organize edilmektedir. Kampanya çerçevesinde bebek maması, çocuk bezi, kadın pedi başta olmak üzere yastık, battaniye, yatak, çadır, temizlik malzemesi, oyuncak, kadın-erkek iç çamaşırı, çocuk kıyafeti malzemeleri toplanacaktır. Yardım malzemelerinin Şubemize ulaştırılması gerekmektedir.

GELENEKSEL ŞUBE PİKNİĞİ 18.08.2014

    

Şubemizin Geleneksel Pikniği 7 Eylül Pazar günü Sapanca Şelale Alabalık ve Piknik Tesisleri‘nde yapılacaktır. Doğa eşliğinde keyifli ve sürprizlerle dolu pikniğimize tüm üyelerimiz davetlidir.

SİVAS KATLİAMI 21. YILDÖNÜMÜNDE PROTESTO EDİLECEK 02.07.2014

    

Sivas Katliamı Kocaeli`nde de yapılacak yürüyüş ile kınanacak. Sivas Katliamının sorumlularının yargılanması ve hesap sorulması vurgusuyla düzenlenecek yürüyüş etkinliği saat 18.00` da İzmit Merkez Bankası` nın önünden başlayıp, Cumhuriyet Parkı` nda yapılacak basın açıklaması ile sona erecek.

Tüm Duyurular 

ELEKTRİKTE ŞİRKETLERE “EVET”, YURTTAŞA “HAYIR” DÜZENİ 01.07.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, elektrik fiyat tarifesiyle ilgili basın açıklaması yaparak, TETAŞ’ın kayıp ve kaçak enerji için dağıtım şirketlerine yapacağı satışlarda getirdiği fiyat indiriminin yurttaşlara yansıtılmadığını belirtti. Elektrik faturalarından kesilen TRT payının sanayiciler için kaldırılırken, yurttaşların ödemeyi sürdüreceğine dikkat çeken EMO, TRT’nin son 1 yıldır sadece bilgisayar ve cep telefonu üzerinden sağladığı bandrol gelirinin 610 milyon TL’ye ulaştığını bildirdi. Şubemizin açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO KOCAELİ ŞUBE AKYAZI HAVUZ KAZASI BASIN BİLDİRİSİ 24.06.2017

    

SAKARYA`nın Akyazı İlçesi`nde aqua parkta elektrik kaçağı nedeniyle, havuzda yüzen 3 çocukla, onları kurtarmak isteyen 2 kişi akıma kapılarak yaşamını yitirdi.

AKKUYU NÜKLEER SANTRALI`NA ÜRETİM LİSANSI VERİLMESİ KABUL EDİLEMEZ! 16.06.2017

    

EMO, Akkuyu Nükleer Santralı için üretim lisansı verilmesine tepki göstererek, ne enerji ihtiyacı ne ulusal çıkarlar ne de ekonomik gerekçelerle kabul edilebilir hiçbir yanı olmayan bu karar ile Türkiye’nin geleceğinin ipotek altına alındığını bildirdi. Lisansın derhal iptal edilmesini isteyen EMO’nun basın açıklamasında, “Siyasetçilerin kapalı kapılar ardında yürüttükleri pazarlıkların bedeli; tehlikeli ve dışa bağımlı enerjinin pahalıya kullandırılmasıyla yurttaşlarımıza ödettirilecektir” denildi.

AKILDIŞI DÖNEMİN AYAK SESLERİ 08.02.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası, son KHK ile üniversitelerdeki muhalif bilim insanlarının görevden atılmasına tepki gösteren bir açıklama yaptı. Açıklamada, “Terörle yan yana dahi anılamayacak bilim insanlarını üniversitelerden uzaklaştıran bu KHK’ler akıl dışıdır. Derhal OHAL son bulmalı, yapılan haksızlıklar sona ermeli, insan haklarına aykırı uygulamalara son verilmelidir” denildi. Açıklamaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

AKP KAMU VARLIKLARINA EL KOYDU 06.02.2017

    

EMO; aralarında PTT, Telekom, Türksat, BOTAŞ, TPAO ve Eti Maden’in de bulunduğu 11 kamu kuruluşu ve birçok arazinin Varlık Fonu’na devredilmesine tepki gösterdi. Bu ülkenin varlıklarının sahipsiz olmadığı vurgulanan EMO`nun açıklamasında, “Kamu kaynaklarını dilediği gibi kullanmak, yandaşlara aktarımlar yapmak, kamu hisselerini ipotek ettirerek para bulmak, piyasalara kimlerin çıkar elde edeceği bilinmeyen müdahaleler ve manipülasyonlarda bulunmak anlamına gelen Varlık Fonu’na yapılan bu aktarımlar kabul edilemez” denildi. Açıklamaya yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

SANAYİCİYE ELEKTRİK YA YOK YA PAHALI 04.01.2017

    

Elektrik kesintileri nedeniyle zaten üretim yapamayan sanayici, elektriği aldığında da yüksek enerji bedeli ödeyecek. Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) sanayicinin elektriksiz kalmasına yol açan enerji krizini, TEİAŞ ve Enerji Bakanlığı’nın Aralık ayı verilerinden yaptığı çalışma ile ortaya koydu. EPDK’nın 2017 yılı tarifesinin sanayiciye pahalı elektrik satışı getirdiğini saptayan EMO’nun konuya ilişkin açıklamasının tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

TETAŞ’A ÖRTÜLÜ GÖREV ZARARI 03.01.2017

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, doğalgaz sıkıntısı ve ardından elektrik kesintileri ile baş gösteren kriz ile ilgili bir açıklama yaparak, Türkiye`nin karanlık ve pahalı enerji arasında sıkışıp kaldığını belirtti. TETAŞ‘ın 2017 yılı fiyatlarını inceleyen EMO, yerli kömür santrallarını sübvanse etmek için bu kurumun örtülü görev zararına sokulduğunu, bu zararın da aydınlatma tarifesiyle halkın üzerine yıkıldığını ortaya koydu. Açıklamanın tamamına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Tüm Basın Açıklamaları 

Kayıt Yok

1950 ADAPAZARI DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 19240 SİCİL NOLU ÜYESİ MUHARREM ŞENGEL İSTANBUL DEVLET MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK AKADEMİSİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (03.03.2014) 03.03.2014

    

1955 ÜSKÜDAR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 8971 SİCİL NOLU ÜYESİ ALİ SAFFET GÜVEN İSTANBUL DEVLET MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK AKADEMİSİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (06.11.2013) 06.11.2013

    

1955 YENİKÖY DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 15290 SİCİL NOLU ÜYESİ MEHMET AYAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KOCAELİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (28.10.2013) 28.10.2013

    

1976 GÖLCÜK DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 42646 SİCİL NOLU ÜYESİ DEVRİM YAVUZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (19.09.2013) 19.09.2013

    

1946 ZONGULDAK DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 16472 SİCİL NOLU ÜYESİ BAYRAM ENŞİCİ YILDIZ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (24.04.2013) 24.04.2013

    

1936 ESKİŞEHİR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 1893 SİCİL NOLU ÜYESİ ALEV KAPLANGI İSTANBUL TEKNİK OKULU TEKNİK OKUL FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (30.03.2012) 30.03.2012

    

1945 İZMİR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 19191 SİCİL NOLU ÜYESİ ÖNER TUNA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (10.11.2010) 10.11.2010

    

Tüm Yitirdiklerimiz 

SAKARYA TEMSİLCİLİK HEYETİMİZCE SAKARYA VALİSİ ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 24.07.2017

    

Sakarya Temsilcilik Heyetimiz 24 Temmuz 2017 Pazartesi günü yeni göreve başlayan Sakarya Valisi İbrahim Balkanlıoğlu ‘na hayırlı olsun ziyaretine gitti. TMMOB Bileşenlerinin temsilcilerininde katıldığı ziyarete Temsilcimiz Halil Atay ve Temsilci Yardımcımız Şamil Aykut katıldı.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 19.07.2017

    

MİSEM kapsamında düzenlenen Elektrik Tesislerinde Topraklamalar Eğitimi 19-20-21 Temmuz 2017 tarihlerinde Şubemizde yapıldı. MİSEM Eğitmeni N. Cahit Gençer tarafından verilen eğitime 15 üyemiz katılım sağladı.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ İZAYDAŞ`I ZİYARET ETTİ. 14.07.2017

    

14 Temmuz 2017 tarihinde Şube Yönetim Kurulu, İzaydaş Genel Müdürü Muhammet Saraç`i makamında ziyaret etti. Kurum çalışanları üyelerimizin meslekte 25. yılını dolduran Gülay Şerit, Engin Uzun ve 30. yılını dolduran Salih Deveci`ye plaketleri takdim edildi.

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİMİZDE ÜYELERİMİZİN MESLEKTE ONUR YILI PLAKETLERİ VERİLİYOR. 14.07.2017

    

14.07.2017 tarihinde Sakarya Temsilciliğimizde üyelerimizden 18260 Sicil Numaralı üyemiz İhsan Canaz ve 37937 Sicil Numaralı üyemiz Ahmet Mithat Cunbul plaketleri verildi.

BEP TR II ORYANTASYON EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 13.07.2017

    

13.07.2017 tarihinde BEP TR II Oryantasyon Eğitimi Şubemizde gerçekleştirildi.

BRITISH TOWN KURUMUNDAN ŞUBEMİZE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 11.07.2017

    

11.07.2017 tarihinde British Town kurumunda Şubemize ziyaret gerçekleştirildi.

TMMOB İKK OLARAK SGK PROTOKOLÜ İPTALİ HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI. 06.07.2017

    

TMMOB ve SGK arasında imzalanan Mühendis, Mimar ve Şehir Plancılarının ücretli çalıştıkları sektörlerde kayıt dışı istihdamı önlemeye hizmet eden işbirliği protokolünün SGK tarafından tek taraflı fesih edilmesi ile ilgili basın açıklaması Mimarlar Odası Tarihi Bina da TMMOB İKK olarak yapıldı.


Çok Okunanlar


TEMSİLCİLİK ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

KARDEMİR A.Ş. ZİYARET EDİLDİ

BEP TR II ORYANTASYON EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ

BRITISH TOWN KURUMUNDAN ŞUBEMİZE ZİYARET GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

TMMOB İKK OLARAK SGK PROTOKOLÜ İPTALİ HAKKINDA BASIN AÇIKLAMASI YAPILDI.

SAKARYA TEMSİLCİLİK HEYETİMİZCE SAKARYA VALİSİ ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

ELEKTRİK TESİSLERİNDE TOPRAKLAMALAR EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİMİZ İZAYDAŞ`I ZİYARET ETTİ.

SAKARYA TEMSİLCİLİĞİMİZDE ÜYELERİMİZİN MESLEKTE ONUR YILI PLAKETLERİ VERİLİYOR.

İletişim Bilgileri

İletişim Formu

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ ŞUBESİ

Adres:

ÖMERAĞA MAH. ANKARA CAD. NACİ GİRGİNSOY SOK. NO:15/3-4 İZMİT - KOCAELİ

Telefon:

+90 262 3254122

Faks:

+90 262 3245456

GSM:

+90 530 7730954

GSM:

+90 530 7730955

e-posta:

13aa

Test-Ölçüm Merkezi
Telefon: +90 312 4253272
Faks: +90 312 4173818


Adınız: 

e-Posta: 

İletiniz: 

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2017 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri