MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE
ÖRGÜTÜMÜZE, MESLEĞİMİZE, HALKIMIZA VE ÜLKEMİZE SAHİP ÇIKIYORUZ TMMOB; 19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma Günü nedeniyle yaptığı açıklamada; ülkenin içine sürüklendiği savaş ve baskı atmosferine rağmen; gericiliğin alt edildiği, bilim ve tekniğin aydınlattığı başka bir Türkiye için mücadeleye kararlılıkla devam etme mesajı verdi. TMMOB 19 Eylül’ü; doğa, kentler ve yaşam alanlarının yağmasına karşı Artvin Cerattepe’de halkla dayanışma içinde karşılayacak. Basın açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 0
ENERJİDE SAAT BİLMECESİ Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 9. Dönem Yönetim Kurulu, yaz saatinin kalıcı hale getirilmesiyle tasarruf sağlanamayacağına, hanelerin elektrik faturalarının artacağına dikkat çekti. Yaz ve kış saati uygulamasının devam etmesini öneren ve saat dilimlerinin yeniden değerlendirilmesini isteyen EMO`nun konuya ilişkin bilgi ve değerlendirmelerini içeren açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 0
FETÖ MÜCADELESİ ARAPSAÇINA DÖNDÜ! Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 9. Dönem Yönetim Kurulu, FETÖ mücadelesi kapsamında Cemaat ile ilgisi olmayan demokrat ve yurtsever insanların da tasfiye edilmesine tepki gösteren yazılı bir açıklama yaptı. EMO’ nun Hasan Balıkçı Onur Ödülü`ne değer gördüğü Prof. Dr. Onur Hamzaoğlu ve tüm demokrat insanların haklarının iade edilmesi istendi. Açıklamanın tam metnine yazımızın devamından erişebilirsiniz. 0
KHK’LAR İLE BAŞLATILAN CADI AVINA ACİLEN SON VERİLMELİDİR İktidarın; FETÖ tasfiyesi kapsamında yürüttüğü operasyonlarda AKP ve Cemaat’e muhalif kesimleri de hedef alması tepkilere neden oluyor. TMMOB; KHK`ler ile hukuksuz bir şekilde haklarında işlem yapılan kamu çalışanlarına ilişkin açıklama yaparak, başlatılan cadı avına son verilmesi istendi. Açıklamada 15 Temmuz kanlı darbe girişiminin bastırılmasının ardından ülkemizin AKP ile yeni bir baskı dönemi içerisine sokulduğuna dikkat çekildi. 0
VERİMLİLİK TASLAĞI BOŞA ENERJİ HARCIYOR EMO’nun Türkiye Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı Taslağı üzerinde yaptığı inceleme, planın yeni vergiler ve tüketicinin sırtındaki mali yükü artıracak öneriler içerdiğini ortaya koydu. Yeni kullanılmaya başlanan elektronik sayaçların 2020 yılına kadar “akıllı sayaçlar” ile değiştirilmesi önerilirken, yenilenebilir enerji kaynakları yerine de kömür ve nükleer santrallara vurgu yapılması dikkat çekti. EMO’nun plan ile ilgili saptamalarının yer aldığı basın açıklamasına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 0Etkinlikler

Eylül 2016

PTS

SL

ÇRŞ

PRŞ

CUM

CTS

PAZ

38

 19 

 20 

 21 

 22 

 23 

 24 

 25 

39

 26 

 27 

 28 

 29 

 30 

 01 

 02 

40

 03 

 04 

 05 

 06 

 07 

 08 

 09 

41

 10 

 11 

 12 

 13 

 14 

 15 

 16 

42

 17 

 18 

 19 

 20 

 21 

 22 

 23 

43

 24 

 25 

 26 

 27 

 28 

 29 

 30 

44

 31 

 01 

 02 

 03 

 04 

 05 

 06 

45

 07 

 08 

 09 

 10 

 11 

 12 

 13 

 

Bilgi Edinme

Kendi adınıza
(Bireysel / Gerçek Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu


Kurumunuz adına
(Tüzel Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu

 

e-Liste

Odamız duyurularının düzenli olarak e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız;
Lütfen adınızı ve e-posta adresinizi giriniz.

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

  • Haberler
  • Duyurular
  • Oda Görüşleri/Raporlar
  • Basın Açıklamaları
  • Yazılı Basında
  • Görsel Basında
  • Basından
  • Yitirdiklerimiz
  • Tümü

MÜHENDİS MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜ NEDENİYLE BASIN AÇIKLAMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 19.09.2016

    

19 Eylül Mühendis, Mimar ve Şehir Plancıları Dayanışma günü nedeniyle Mimarlar Odası Tarihi Binada, TMMOB İKK tarafından basın açıklaması gerçekleştirildi.

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ` NDEN AKADEMİSYENLERİN İHRAÇ EDİLMESİ KINANDI 03.09.2016

    

Kocaeli Üniversitesi` nden akademisyenlerin ihraç edilmesi, 3 Eylül 2016 Cumartesi günü KESK-TMMOB-TTB` nin Eğitim Sen Şube Binası’nda düzenlediği basın açıklamasıyla kınandı.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ UZMANI (YENİ TASARLANAN BİNA) EĞİTİMİ ŞUBEMİZDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 24.08.2016

    

24-26 Ağustos 2016 tarihlerinde Şubemizde Enerji Kimlik Belgesi Uzmanı (Yeni Tasarlanan Bina) Eğitimi gerçekleştirildi.

17 AĞUSTOS DEPREM ANMA ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA BASIN AÇIKLAMASI VE RESİM SERGİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 16.08.2016

    

17 Ağustos Deprem Anma Etkinlikleri, TMMOB İKK olarak basın açıklaması sonrasında açılan fotoğraf sergisi ile İzmit yürüyüş yolunda gerçekleştirildi.

TEMSİLCİLİK ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 09.08.2016

    

09-10.08.2016 tarihlerinde mesleki denetim, üye aidat durumları, temsilcilik sorunları hakkında temsilcilik ziyaretlerinin gerçekleştirildi.

İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞ GÜVENLİĞİ KOMİSYONU 4. TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ 08.08.2016

    

9. Dönem İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Komisyonu 4. Toplantısı 08 Ağustos 2016 Pazartesi Günü Şubemiz Hizmet Binasında Gerçekleştirildi.

GEBZE TEMSİLCİLİĞİ ÜYE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ 30.06.2016

    

Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından EMO Gebze Temsilciliği üye ziyaretleri, gerçekleştirildi.

Tüm Haberler 

EMO KOCAELİ ŞUBESİ AKADEMİ HASTANESİ PROTOKOLÜ VE SAĞLIK SEMİNERİ‏ 08.12.2014

    

GELENEKSEL YIL SONU GECESİ 04.12.2014

    

Odamızın kuruluşunun 60. yılının geleneksel gecesi 6 Aralık 2014 Cumartesi günü Wellborn Luxury Hotel’de gerçekleştirilecektir.

SAĞLIK SEMİNERLERİ HK. 22.11.2014

    

EMO ASANSÖR A TİPİ MUAYENE KURULUŞU OLMA TARTIŞMALARI YEREL ÇALIŞTAYI DÜZENLENİYOR 12.11.2014

    

22 Kasım 2014 Cumartesi günü Ankara`da yapılacak `A Tipi Muayene Kuruluşu` Çalıştayına yönelik olmak üzere şubemiz tarafından `EMO Asansör A Tipi Muayene Kuruluşu Olma Tartışmaları Yerel Çalıştayı` düzenlenecektir. `EMO Asansör A Tipi Muayene Kuruluşu Olma Tartışmaları Yerel Çalıştayı` 15 Kasım Cumartesi günü saat 14.00` da Teksif-İş Sendikası Seminer Salonu` nda düzenlenecektir.

ŞENGAL YARDIM BEKLİYOR! 21.08.2014

    

IŞİD saldırılarından kaçan ve Şengal’den Türkiyeye göç eden, çok zor şartlar altında yaşamaya çalışan Ezidiler için yardım kampanyası organizasyonu TMMOB Diyarbakır İl Koordinasyon Kurulu tarafından organize edilmektedir. Kampanya çerçevesinde bebek maması, çocuk bezi, kadın pedi başta olmak üzere yastık, battaniye, yatak, çadır, temizlik malzemesi, oyuncak, kadın-erkek iç çamaşırı, çocuk kıyafeti malzemeleri toplanacaktır. Yardım malzemelerinin Şubemize ulaştırılması gerekmektedir.

GELENEKSEL ŞUBE PİKNİĞİ 18.08.2014

    

Şubemizin Geleneksel Pikniği 7 Eylül Pazar günü Sapanca Şelale Alabalık ve Piknik Tesisleri‘nde yapılacaktır. Doğa eşliğinde keyifli ve sürprizlerle dolu pikniğimize tüm üyelerimiz davetlidir.

SİVAS KATLİAMI 21. YILDÖNÜMÜNDE PROTESTO EDİLECEK 02.07.2014

    

Sivas Katliamı Kocaeli`nde de yapılacak yürüyüş ile kınanacak. Sivas Katliamının sorumlularının yargılanması ve hesap sorulması vurgusuyla düzenlenecek yürüyüş etkinliği saat 18.00` da İzmit Merkez Bankası` nın önünden başlayıp, Cumhuriyet Parkı` nda yapılacak basın açıklaması ile sona erecek.

Tüm Duyurular 

FETÖ MÜCADELESİ ARAPSAÇINA DÖNDÜ! 20.09.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 9. Dönem Yönetim Kurulu, FETÖ mücadelesi kapsamında Cemaat ile ilgisi olmayan demokrat ve yurtsever insanların da tasfiye edilmesine tepki gösteren yazılı bir açıklama yaptı. EMO’ nun Hasan Balıkçı Onur Ödülü`ne değer gördüğü Prof. Dr. Onur Hamzaoğlu ve tüm demokrat insanların haklarının iade edilmesi istendi. Açıklamanın tam metnine yazımızın devamından erişebilirsiniz.

ENERJİDE SAAT BİLMECESİ 19.09.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 9. Dönem Yönetim Kurulu, yaz saatinin kalıcı hale getirilmesiyle tasarruf sağlanamayacağına, hanelerin elektrik faturalarının artacağına dikkat çekti. Yaz ve kış saati uygulamasının devam etmesini öneren ve saat dilimlerinin yeniden değerlendirilmesini isteyen EMO`nun konuya ilişkin bilgi ve değerlendirmelerini içeren açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO’DAN YURTTAŞLARA UYARI: ÇİFTE GÜVENLİK UYGULAMALARI KULLANIN 07.04.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi; Türkiye’de milyonlarca yurttaşın kimlik bilgilerinin sızmasının ardından yaşanan güvenlik zafiyeti nedeniyle acil olarak yeni bir güvenlik sistemine geçilmesini istedi. Ülkemizde kişisel verilerin güvenliği konusunda zafiyetten öte ciddiyetsizlik yaşandığına dikkat çeken EMO; yurttaşlara bankacılık sistemi başta olmak üzere işlemlerde çift güvenlik sistemleri kullanmaları uyarısında bulundu. Açıklamanın tam metnine yazımızın devamından erişebilirsiniz.

CERATTEPE DİRENİŞİ’NE YAPILAN MÜDAHALEYİ KINIYORUZ 19.02.2016

    

Artvin’in Kafkasör Yaylası’nda altın ve bakır madeni bulunan Cerattepe Bölgesi’ne mahkemenin keşfini dahi beklemeden girmeye çalışan şirketin araçlarına karşı halkın gösterdiği direnişi destekliyoruz. “Herkes sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkına sahiptir” denilerek Anayasal güvence altına alınmış haklarını kullanan bölge halkına karşı yapılan saldırıyı kınıyoruz. Yine Anayasa’ya göre insanların sağlıklı yaşam hakkını ve çevreyi korumak bizatihi devletin göreviyken, devlet gücünü elinde bulunduran iktidarın bu görevini yerine getirmek bir yana yaşam haklarına sahip çıkan insanlarımızı hedef alan müdahaleleri kabul edilemez.

KATLİAMLARI DURDURUN 18.02.2016

    

Şubemiz, Ankara`da yaşanan saldırıyla ilgili bir basın açıklaması yaparak, can güvenliğini sağlayamayan yetkilileri istifaya çağırdı. Yaşamını kaybeden yurttaşlarımızın yakınları ve tüm halkımıza başsağlığı dileğinde bulunulan açıklamada, `Arkasında hangi güç yer alırsa alsın, insanları hedef alan terör eylemlerinin haklı hiçbir nedeni olamaz` denildi. Basın açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

KAYIPKAÇAĞI YÜKSEK ŞİRKETLERE `AFERİN` DÜZENLEMESİ YARGIDA 09.02.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO), imtiyazlı statü yaratarak kayıp-kaçak oranı yüksek dağıtım şirketlerini ödüllendiren ve kullanıcıların aleyhine hükümler içeren Dağıtım Sistemindeki Kayıpların Azaltılmasına Dair Tedbirler Yönetmeliği`ne karşı dava açtı. EMO`nun açtığı davaya ilişkin ayrıntılı bilgilerin yer aldığı basın bültenine yazımızın devamından erişebilirsiniz.

AKKUYU ANLAŞMASI`NI FESİH ÇAĞRISI 17.12.2015

    

EMO, Rusya ile yapılan Nükleer Santral Anlaşması`nı iptal koşulları açısından inceledi…

Tüm Basın Açıklamaları 

Kayıt Yok

1950 ADAPAZARI DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 19240 SİCİL NOLU ÜYESİ MUHARREM ŞENGEL İSTANBUL DEVLET MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK AKADEMİSİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (03.03.2014) 03.03.2014

    

1955 ÜSKÜDAR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 8971 SİCİL NOLU ÜYESİ ALİ SAFFET GÜVEN İSTANBUL DEVLET MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK AKADEMİSİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (06.11.2013) 06.11.2013

    

1955 YENİKÖY DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 15290 SİCİL NOLU ÜYESİ MEHMET AYAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KOCAELİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (28.10.2013) 28.10.2013

    

1976 GÖLCÜK DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 42646 SİCİL NOLU ÜYESİ DEVRİM YAVUZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (19.09.2013) 19.09.2013

    

1946 ZONGULDAK DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 16472 SİCİL NOLU ÜYESİ BAYRAM ENŞİCİ YILDIZ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (24.04.2013) 24.04.2013

    

1936 ESKİŞEHİR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 1893 SİCİL NOLU ÜYESİ ALEV KAPLANGI İSTANBUL TEKNİK OKULU TEKNİK OKUL FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (30.03.2012) 30.03.2012

    

1945 İZMİR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 19191 SİCİL NOLU ÜYESİ ÖNER TUNA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (10.11.2010) 10.11.2010

    

Tüm Yitirdiklerimiz 

ADAPAZARI AKŞAM HABERLERİ: SEDAŞA MESLEKİ İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ 20.09.2016

    

SAKARYA HALK: SEDAŞ A MESLEKİ İŞNBİRLİĞİ ZİZYARETİ 20.09.2016

    

GEBZE:MESLEKİ İŞ BİRLİĞİ! 20.09.2016

    

MAVİ KOCAELİ: SEDAŞA EMODAN MESLEKİ İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ 20.09.2016

    

DEMOKRAT KOCAELİ SEDAŞA MESLEKİ İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ 20.09.2016

    

MARMARA GEBZE: SEDAŞ VE EMODAN MESLEKİ İŞBİRLİĞİ 20.09.2016

    

FETÖ MÜCADELESİ ARAPSAÇINA DÖNDÜ! 20.09.2016

    

Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 9. Dönem Yönetim Kurulu, FETÖ mücadelesi kapsamında Cemaat ile ilgisi olmayan demokrat ve yurtsever insanların da tasfiye edilmesine tepki gösteren yazılı bir açıklama yaptı. EMO’ nun Hasan Balıkçı Onur Ödülü`ne değer gördüğü Prof. Dr. Onur Hamzaoğlu ve tüm demokrat insanların haklarının iade edilmesi istendi. Açıklamanın tam metnine yazımızın devamından erişebilirsiniz.


Çok Okunanlar


KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ` NDEN AKADEMİSYENLERİN İHRAÇ EDİLMESİ KINANDI

MÜHENDİS MİMAR VE ŞEHİR PLANCILARI DAYANIŞMA GÜNÜ NEDENİYLE BASIN AÇIKLAMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

FETÖ MÜCADELESİ ARAPSAÇINA DÖNDÜ!

ADAPAZARI AKŞAM HABERLERİ: SEDAŞA MESLEKİ İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ

ENERJİDE SAAT BİLMECESİ

GEBZE:MESLEKİ İŞ BİRLİĞİ!

DERİNCE EKSPRES : SEDAŞA EMODAN MESLEKİ İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ

MARMARA GEBZE: SEDAŞ VE EMODAN MESLEKİ İŞBİRLİĞİ

DEMOKRAT KOCAELİ SEDAŞA MESLEKİ İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ

MAVİ KOCAELİ: SEDAŞA EMODAN MESLEKİ İŞBİRLİĞİ ZİYARETİ

İletişim Bilgileri

İletişim Formu

EMO KOCAELİ ŞUBESİ

Adres:

ÖMERAĞA MAH. ANKARA CAD. NACİ GİRGİNSOY SOK. NO:15/3-4 İZMİT - KOCAELİ

Telefon:

+90 262 3254122

Faks:

+90 262 3245456

GSM:

+90 530 7730954

GSM:

+90 530 7730955

e-posta:

Adınız: 

e-Posta: 

İletiniz: 

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2016 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI GENEL MERKEZİ
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri