MERKEZ ADANA ŞUBE ANKARA ŞUBE ANTALYA ŞUBE BURSA ŞUBE DENİZLİ ŞUBE DİYARBAKIR ŞUBE ESKİŞEHİR ŞUBE GAZİANTEP ŞUBE İSTANBUL ŞUBE İZMİR ŞUBE KOCAELİ ŞUBE MERSİN ŞUBE SAMSUN ŞUBE TRABZON ŞUBE
GAZZE`DE KATLİAMLARA SON VERİN! Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu, İsrail ve Filistin arasında füze savaşlarıyla yeniden tırmanan çatışmalara son verilmesi için çağrıda bulundu. Çatışmaların, sayısı 200`ü aşan Filistinli`nin ölümüyle katliama dönüştüğüne dikkat çeken EMO Kocaeli Şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu`nun açıklamasında emperyalist ülkelerin Ortadoğu`ya yönelik müdahalelerine de tepki gösterildi. `Filistinlilerin yaşam hakkına saygı duyulmalı, İsrail’in sivil halka ölüm yağdırmasına karşı gereken karşı duruş sergilenmelidir` denilen açıklamanın tam metnine yazımızın devamından erişebilirsiniz. 0
TÜRK TELEKOM ANAYASAL SUÇ İŞLİYOR Aralarında Elektrik Mühendisleri Odası`nın da bulunduğu bilişim ve iletişim alanlarında faaliyet gösteren örgütlerin imzası ile bugün (8 Temmuz 2014) `Türk Telekom Anayasal Suç İşliyor` başlıklı basın açıklaması gerçekleştirildi. Türk Telekom`un tüm İnternet trafiğini gözetleyecek donanımlar satın aldığına ilişkin iddialara dikkat çekilen açıklamada, bu donanımlarla yasadışı olarak gözetlenebilecek iletişim protokolleri ve uygulamalar ilişkin ayrıntılı bilgilere yer verildi. 0
SİVAS KATLİAMI 21. YILDÖNÜMÜNDE PROTESTO EDİLECEK Sivas Katliamı Kocaeli`nde de yapılacak yürüyüş ile kınanacak. Sivas Katliamının sorumlularının yargılanması ve hesap sorulması vurgusuyla düzenlenecek yürüyüş etkinliği saat 18.00` da İzmit Merkez Bankası` nın önünden başlayıp, Cumhuriyet Parkı` nda yapılacak basın açıklaması ile sona erecek. 0
SENDİKAL ÖRGÜTLENME VE GREV HAKKI ENGELLENEMEZ! EMO Kocaeli Şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu, son günlerde artan sendikal örgütlenme ve grev hakkına müdahalelere karşı tepki gösterdi. Seyitömer, Yatağan, Yeniköy ve Kemerköy termik santrallarında, Sütaş ve Şişecam`da yürütülen grev ve sendikal mücadele başta olmak üzere EMO üyelerini işyerlerindeki sendikal örgütlenmelere destek olmaya çağıran açıklamanın tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 0
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ MEZUNLARI MÜHENDİS UNVANI KULLANAMAYACAK Teknoloji fakültelerinin mühendislik programlarından mezun olanların mühendislik unvanlarını kullanmalarına ilişkin Yükseköğretim Kurulu kararının yürütmesi durduruldu. 0Etkinlikler

Temmuz 2014

PTS

SL

ÇRŞ

PRŞ

CUM

CTS

PAZ

28

 14 

 15 

 16 

 17 

 18 

 19 

 20 

29

 21 

 22 

 23 

 24 

 25 

 26 

 27 

30

 28 

 29 

 30 

 31 

 01 

 02 

 03 

31

 04 

 05 

 06 

 07 

 08 

 09 

 10 

32

 11 

 12 

 13 

 14 

 15 

 16 

 17 

33

 18 

 19 

 20 

 21 

 22 

 23 

 24 

34

 25 

 26 

 27 

 28 

 29 

 30 

 31 

35

 01 

 02 

 03 

 04 

 05 

 06 

 07 

 

Bilgi Edinme

Kendi adınıza
(Bireysel / Gerçek Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu


Kurumunuz adına
(Tüzel Kişilik)
Bilgi Edinme Başvurusu

 

e-Liste

Odamız duyurularının düzenli olarak e-posta hesabınıza gönderilmesini istiyorsanız;
Lütfen adınızı ve e-posta adresinizi giriniz.

Adınız:

E-Posta Adresiniz:

DİREN MÜHENDİS

  • Haberler
  • Duyurular
  • Oda Görüşleri/Raporlar
  • Basın Açıklamaları
  • Yazılı Basında
  • Görsel Basında
  • Basından
  • Yitirdiklerimiz
  • Tümü

EMO’DAN ENERJİSA’YA ZİYARET 18.07.2014

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) heyeti, Başkent, Toroslar ve İstanbul Anadolu Yakası’nda elektrik dağıtımı bölgelerinde hizmet veren Enerjisa Dağıtım Operasyonları Direktörü Murat Pınar’ı ziyaret etti. Toplantıda bölgelerde yaşanan sorunlar tartışılırken, proje onay ve kabul işlemlerine ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ 09.07.2014

    

Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mezuniyet Töreni 09 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşti. Törende Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde dereceye giren öğrencilere Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fidan tarafından EMO yayın seti ve plaket verildi.

SMM ÜYE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 08.07.2014

    

EMO Gebze Temsilciliğimiz Heyeti tarafından 08 Temmuz 2014 Salı günü SMM Üye ziyaretleri gerçekleştirildi. Ziyaret kapsamında ilk olarak NYZ Mühendislik, ELKOM Mühendislik ve A.F.M. Mühendislik ziyaret edildi.

SİVAS KATLİAMI 21. YILDÖNÜMÜNDE PROTESTO EDİLDİ. 02.07.2014

    

Sivas Katliamının sorumlularının yargılanması ve hesap sorulması vurgusuyla düzenlenen yürüyüş etkinliği saat 18.00` da İzmit Merkez Bankası` nın önünden başlayıp, Cumhuriyet Parkı` nda yapılan basın açıklaması ile sona erdi.

SMM ÜYE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 01.07.2014

    

EMO Gebze Temsilciliğimiz Heyeti tarafından 01 Temmuz 2014 Salı günü SMM Üye ziyaretleri gerçekleştirildi. Ziyaret kapsamında ilk olarak Aslantaş Elektrik, UKM Mühendislik ve Demiray Mühendislik ziyaret edildi.

GEBZE TEMSİLCİLİĞİNDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ 29.06.2014

    

MİSEM Kapsamında `YG Tesislerinde İşletme Sorumluluğu Eğitimi` 27 - 29 Haziran 2014 tarihlerinde Gebze Temsilciliğimizde düzenlendi.

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ 27.06.2014

    

Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mezuniyet Töreni 27 Haziran Cuma günü gerçekleşti. Törende Elektrik ile Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği bölümünde dereceye giren öğrencilere Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fidan tarafından EMO yayın seti verildi. Fidan, yaptığı konuşmada mühendislik mesleğinin sorunları üzerine yeni meslektaşlarını, Odamız çatısı altında birlikte mücadele etmeye davet etti.

Tüm Haberler 

SİVAS KATLİAMI 21. YILDÖNÜMÜNDE PROTESTO EDİLECEK 02.07.2014

    

Sivas Katliamı Kocaeli`nde de yapılacak yürüyüş ile kınanacak. Sivas Katliamının sorumlularının yargılanması ve hesap sorulması vurgusuyla düzenlenecek yürüyüş etkinliği saat 18.00` da İzmit Merkez Bankası` nın önünden başlayıp, Cumhuriyet Parkı` nda yapılacak basın açıklaması ile sona erecek.

EMO, ELEKTRONİK ŞUBESİ’Nİ YENİLEDİ 09.06.2014

    

Elektrik Mühendisleri Odası’nın (EMO) üyelerinin hizmetine sunduğu otomasyon sisteminde köklü değişikliklere gidildi. Elektronik imza (e-İmza) olanakları ile geliştirilen sistem sayesinde, EMO üyeleri başvuru işlemleri ile birlikte, belge alma, aidat ödeme ve mesleki denetim kapsamındaki tüm işlemleri, İnternet üzerinden yürütebilecek. Yenilenen alt yapı sayesinde EMO üyeleri, bilgisayarların yanı sıra taşınabilir cihazlarla da sistemi kullanabilecekler.

GELENEKSEL ŞUBE PİKNİĞİ 20.05.2014

    

Şubemizin Geleneksel Pikniği 8 Haziran Pazar günü Sapanca Şelale Alabalık ve Piknik Tesisleri‘nde yapılacaktır. Doğa eşliğinde keyifli ve sürprizlerle dolu pikniğimize tüm üyelerimiz davetlidir.

DOĞA YÜRÜYÜŞÜ ETKİNLİĞİ 02.05.2014

    

Şehir stresinden uzaklaşmak, yemyeşil bitki örtüsü, akarsular eşliğinde bir gün geçirmek için EMO Kocaeli Şubesi üyeleriyle, 11 Mayıs 2014 Pazar günü doğa yürüyüşü etkinliği düzenliyor. Etkinliğe katılım ücretsiz olup, katılmak isteyen üyelerimizin 31 Nisan 2014 tarihine kadar Şubemiz ile irtibat kurmasını rica ederiz.

MAYIS AYI EĞİTİM PROGRAMI 28.04.2014

    

Meslekteki bilimsel, teknolojik gelişmeler ve uygulama alanları ile ilgili olarak üyelerimize verilecek meslek içi eğitim planlamaları doğrultusunda Mayıs ayı içerisinde Şubemiz sınırları içerisinde düzenlenecek eğitimlerin listesi aşağıdadır. Eğitimler ile ilgili bilgilere, üzerine tıklayarak erişebilirsiniz.

KAHVALTI ETKİNLİĞİ 17.03.2014

    

EMO Kocaeli Şubesi üyeleriyle kahvaltı etkinliği düzenliyor. 23 Mart 2014 Pazar günü saat 10.00’ da SEKA Park Teras Cafe’ de kahvaltı etkinliği düzenlenecektir. Etkinliğe katılım sınırlı sayıda olup, katılmak isteyen üyelerimizin 20 Mart 2014 tarihine kadar Şubemiz ile irtibat kurmasını rica ederiz. (Kontenjan sınırlıdır.)

TİYATRO ETKİNLİĞİ‏ 14.03.2014

    

EMO Kocaeli Şubesi üyeleriyle tiyatro etkinliği düzenliyor. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları organizasyonu ile 21 Mart 2014 Cuma günü saat 20.00’ da Süleyman Demirel Kültür Merkezi(SDKM)’ nde ‘Sessizlik’ tiyatro oyunu oynanacaktır. Etkinliğe katılım ücretsiz olup, katılmak isteyen üyelerimizin 17 Mart 2014 tarihine kadar Şubemiz ile irtibat kurmasını rica ederiz.

Tüm Duyurular 

SENDİKAL ÖRGÜTLENME VE GREV HAKKI ENGELLENEMEZ! 24.06.2014

    

EMO Kocaeli Şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu, son günlerde artan sendikal örgütlenme ve grev hakkına müdahalelere karşı tepki gösterdi. Seyitömer, Yatağan, Yeniköy ve Kemerköy termik santrallarında, Sütaş ve Şişecam`da yürütülen grev ve sendikal mücadele başta olmak üzere EMO üyelerini işyerlerindeki sendikal örgütlenmelere destek olmaya çağıran açıklamanın tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

PROVOKASYONLARA HAYIR! BARIŞ HEMEN, ŞİMDİ! 11.06.2014

    

EMO Kocaeli Şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu, Lice`de 2 kişinin öldürülmesinin ardından yaşanan olayları ve bayrak indirme provokasyonunu değerlendiren yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamada, `Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesinde insanların kan ve gözyaşları karşılığında siyasal yandaş kazanmaya dönük her türlü provokasyonu kınıyor ve toplumsal barışın sağlanmasını istiyoruz` denildi. Açıklamanın tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

EMO’DAN ACİL ÖNLEM ÇAĞRISI 24.05.2014

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Kocaeli Şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu, Soma’da yaşanan maden faciasının ardından Şubemiz Hizmet Binasında bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Basın açıklamasının tam metnine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

KAZA DEĞİL, KATLİAM 14.05.2014

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Kocaeli Şubesi 8. Dönem Yönetim Kurulu, Soma’da yaşanan maden faciasının ardından bugün bir basın açıklaması yaparak, işçi sağlığı ve iş güvenliği önlemlerine dikkat çekti. Bölgedeki EMO heyetinin inceleme çalışmalarını sürdürdüğüne dikkat çekilen açıklamada, madenlerde kullanılan elektrik kablolarının ve ekipmanlarının exproof (alev sızdırmaz) olması gerektiği vurgulandı. Hava tahliye sisteminde aksaklıklar olduğu ve otomasyon sisteminin yeterli olmadığı belirtildiği açıklamada, sorumluların yargı önüne çıkarılması çağrısında bulunuldu.

1 MAYIS`TA HAKLARIMIZ İÇİN ALANLARDAYIZ 30.04.2014

    

1 MAYIS BİRLİK MÜCADELE VE DAYANIŞMA GÜNÜ ETKİNLİĞİ 28.04.2014

    

EMO`DAN ELEKTRİK KESİNTİSİ GEREKÇELERİNE YANIT 02.04.2014

    

Tüm Basın Açıklamaları 

Kayıt Yok

1950 ADAPAZARI DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 19240 SİCİL NOLU ÜYESİ MUHARREM ŞENGEL İSTANBUL DEVLET MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK AKADEMİSİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (03.03.2014) 03.03.2014

    

1955 ÜSKÜDAR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 8971 SİCİL NOLU ÜYESİ ALİ SAFFET GÜVEN İSTANBUL DEVLET MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK AKADEMİSİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (06.11.2013) 06.11.2013

    

1955 YENİKÖY DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 15290 SİCİL NOLU ÜYESİ MEHMET AYAZ YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KOCAELİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (28.10.2013) 28.10.2013

    

1976 GÖLCÜK DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 42646 SİCİL NOLU ÜYESİ DEVRİM YAVUZ İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (19.09.2013) 19.09.2013

    

1946 ZONGULDAK DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 16472 SİCİL NOLU ÜYESİ BAYRAM ENŞİCİ YILDIZ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (24.04.2013) 24.04.2013

    

1936 ESKİŞEHİR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 1893 SİCİL NOLU ÜYESİ ALEV KAPLANGI İSTANBUL TEKNİK OKULU TEKNİK OKUL FAKÜLTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (30.03.2012) 30.03.2012

    

1945 İZMİR DOGUMLU OLAN ODAMIZIN 19191 SİCİL NOLU ÜYESİ ÖNER TUNA İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK MÜHENDİSLİGİ BÖLÜMÜNÜ BİTİRDİ. (10.11.2010) 10.11.2010

    

Tüm Yitirdiklerimiz 

EMO, İSRAİL`E ATEŞ PÜSKÜRDÜ-ÇAĞDAŞ KOCAELİ 20.07.2014

    

EMO’DAN ENERJİSA’YA ZİYARET 18.07.2014

    

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) heyeti, Başkent, Toroslar ve İstanbul Anadolu Yakası’nda elektrik dağıtımı bölgelerinde hizmet veren Enerjisa Dağıtım Operasyonları Direktörü Murat Pınar’ı ziyaret etti. Toplantıda bölgelerde yaşanan sorunlar tartışılırken, proje onay ve kabul işlemlerine ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu.

GAZZE`DE KATLİAMLARA SON VERİN-KOCAELİ HABERCİ 17.07.2014

    

SAKARYA ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ 09.07.2014

    

Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Mezuniyet Töreni 09 Temmuz Çarşamba günü gerçekleşti. Törende Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünde dereceye giren öğrencilere Şubemiz Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fidan tarafından EMO yayın seti ve plaket verildi.

SMM ÜYE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 08.07.2014

    

EMO Gebze Temsilciliğimiz Heyeti tarafından 08 Temmuz 2014 Salı günü SMM Üye ziyaretleri gerçekleştirildi. Ziyaret kapsamında ilk olarak NYZ Mühendislik, ELKOM Mühendislik ve A.F.M. Mühendislik ziyaret edildi.

SİVAS KATLİAMI 21. YILDÖNÜMÜNDE PROTESTO EDİLDİ. 02.07.2014

    

Sivas Katliamının sorumlularının yargılanması ve hesap sorulması vurgusuyla düzenlenen yürüyüş etkinliği saat 18.00` da İzmit Merkez Bankası` nın önünden başlayıp, Cumhuriyet Parkı` nda yapılan basın açıklaması ile sona erdi.

SMM ÜYE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ. 01.07.2014

    

EMO Gebze Temsilciliğimiz Heyeti tarafından 01 Temmuz 2014 Salı günü SMM Üye ziyaretleri gerçekleştirildi. Ziyaret kapsamında ilk olarak Aslantaş Elektrik, UKM Mühendislik ve Demiray Mühendislik ziyaret edildi.


Çok Okunanlar


SENDİKAL ÖRGÜTLENME VE GREV HAKKI ENGELLENEMEZ!

KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ MEZUNİYET TÖRENİ DÜZENLENDİ

GEBZE TEMSİLCİLİĞİNDE YG TESİSLERİNDE İŞLETME SORUMLULUĞU EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

SEDAŞ İLE EMO`DAN ÇÖZÜM-SAKARYA HALK

SEDAŞ İLE EMO UYGULAMALARA ÇÖZÜM GETİRİYOR-MAVİ KOCAELİ

T.O.S.B. BÖLGE MÜDÜRÜ ZİYARET EDİLDİ

SMM ÜYE ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

SEDAŞ İLE EMO UYGULAMALARA ÇÖZÜM GETİRİYOR-GEBZE HABER

EREN ENERJİ, TEİAŞ ÇATES ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

EMO’DAN ENERJİSA’YA ZİYARET

İletişim Bilgileri

İletişim Formu

TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI KOCAELİ ŞUBESİ

Adres:

ÖMERAĞA MH. NACİ GİRGİNSOY SK. NO:15/4 İZMİT - KOCAELİ

Telefon:

+90 262 3254122

Faks:

+90 262 3245456

GSM:

+90 530 7730954

GSM:

+90 530 7730955

e-posta:

Adınız: 

e-Posta: 

İletiniz: 

Soldaki güvenlik kodunu yazınız

Sayfayı Yazdır 
Oda aidatlarınızı kredi kartınızla güvenli bir ortamda ödeyebilirsiniz.
ÜYE HAKLARI VE GÜVENLİ AİDAT ÖDEME
 

COPYRIGHT © 2005-2014 TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI
IHLAMUR SOKAK NO:10 KIZILAY/ANKARA
TEL: +90 (312) 425 32 72 (PBX) - FAKS: +90 (312) 417 38 18


 
 
KEY İnternet Hizmetleri